neljapäev, 20. veebruar 2014

10 pilti, 10 aastat tagasi

Harilik pliiats sai üheks mu lemmikvahendiks juba ammu, tegelikult 11-12 aastat tagasi, aga kuna mul on näidata täpselt 10 pilti, siis harmoonia mõttes sai pealkirja ka 10 aastat. Mul ei olnud siis mingeid häid vahendeid, tuli leppida sellega, mis oli. Igale pildile panin siis ka pealkirja, aga neid ma siin ära ei maini, sest mõni on ikka nii emo, et piinlik hakkab :D. Sügav pubekaea viimane faas, mis sa sealt ikka loodad :D.
See roosiga pilt on tegelikult koopia ehk siis lihtlabane paljundus originaalist. Seda seepärast, et see sai tehtud ühele klassiõele kunagi, ta vist ise tahtis mingit pilti mu käest. Aga, et endale ka miskine mälestus jääks, siis käisin seda õpetajate toas paljundamas :).


Mäletan, et see pilt oli koolis mingisel väljanäitusel kah.


Selle kohta ütles mu emps kunagi, et see seal keskel meenutab talle teadagi mida. Mina pubekana vastasin umbes "õumaigaad, mida sa mõtled ää".

Lisandus tavaline värvipliiats. See täitsa meeldib mulle praegugi, ainult lilleõis 
võiks natuke huvitavam olla.

See vist on tegelikult aastast 2005 või sinna kanti. Lasin pliiatsil niisama joosta, ei olnud 
mingit konkreetset ideed.

Avaldan siiski ka ühe pealkirja. "Mängi mulle seda vana viit". See on ka ühe laulukese pealkiri, mille õpetas mulle kunagi mu õde. Või õigemini ma ilmselt hakkasin seda tema järel laulma lihtsalt. 
Mõnus lauluke siiani :).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar