laupäev, 15. veebruar 2014

Kiižumiižu enne ja pärast

Mul on näidata üks päris drastiline before and after maalihakatis. Eelmine nädal käisin ehituspoest vesiemulsiooni ostmas, et sellega täiesti koledad maalid üle katta. Mitte, et ma siis oleks teadnud, mis see täpselt on, aga noh, poes peaksid töötajad ju targemad olema, eks. Tulin siis poest ära seinavärviga:


Ei tegelikult see ongi õige asi. Vähemalt töötas vajalikul eesmärgil väga hästi. Veel baseeruv, seega pole pintsli jaoks vaja mingid lahustit, veega tuleb puhtaks väga hästi. Lihtne! Väikseim purk oli liitrine ja maksis see mingiii 6-8 eurot, ei mäletagi enam täpselt. Enivei, asusin siis kohe tööle. Tea, kas nüüd julgeni seda before'i näidata.. A keda mul ikka karta. Vähemalt areng peaks olema märgatav :D

Kiižumiižu enne.

See foto on nüüd ainus mälestus "kaunist" tulbipõllust. Pilved on ikka eriti naljakad :D. Niisiis tõmbasin selle käki mõnusalt oma seinavärviga üle. Panin kaks kihti nii tunniajase vahega ja lasin ühe öö kuivada. 


Kiižumiižu vahepeal.


Järgmine päev hakkasin uut pilti peale tegema. Võtsin vist päris suure ampsu. Loomulikult pole ma päris sada prossa rahul jälle, aga ma olengi üsna kriitiline oma tööde suhtes. See kriitilisus on üldiselt hea, aga alati ei ole ka, sest teen pidevalt mingeid kohti üle, kuni lõpuks hakkan ära käkkima. Täna olen phmt terve päev selle pildiga tegelenud. Lõpptulemus:

Kiižumiižu pärast.

Taust on värvitud spaatliga, et natuke varjata alumise maali paksemaid jutte. Ega ma kindel muidugi pole, kas see ikka on lõpptulemus. Kui liiga kaua vaadata, siis leiab jälle mingeid kohti, mis võiksid paremad olla. Aga ühel hetkel peab ju lõpetama. Before'iga võrreldes on väikene muutus vist olemas? 

Aa ja igaks juhuks mainin, et ma olen veel selles staadiumis, et maalin fotodelt maha. Kiižumiižu ei ole ka paraku peast tehtud. Vot nii andetu olen. Aga mul aega õppida küll ja veel :).


2 kommentaari:

  1. Oii, mulle see 'kiižumiižu pärast' väga meeldib. Ja ühe päevaga tehtud...ma oleks sama ajaga heal juhul tagumise jalaga hakkama saanud:D

    VastaKustuta
  2. Aitäh! Tegelikult päris ühe päevaga ei ole, aga ütleme et kahega. Alustasin sellega eelmine nv, aga täna ma phmt selle tagajalaga tegelesingi suures osas :D.

    VastaKustuta