pühapäev, 2. märts 2014

Alguses oli redis

Eile sai lõpuks üles esimene osa mu köögiprojektist.Tegelikult on redis kõige viimasena valminud, ta oli lihtsalt nii vahva üksinda keset seina. Aga siis lisandusid kõrvale ka ülejäänud:Kõik on suuruses 20 x 20 cm ja plaan on neid veel juurde teha. Ruumi õnneks on. Ma ise olen päris rahul tegelikult :). Mõni kukkus välja päris hästi. Redis ja mustikad on mu lemmikud, ma arvan. Fotol tundub, et pildid on viltu seinas, aga päriselt vist ei ole. Ma arvan. Ma loodan.

Tegelikult alustasin köögiprojektiga juba, ma ei mäletagi, 2013. aasta teises pooles umbes. Selle pika venitamisega oli see jama, et mida aeg edasi, siis vaatasin juba valmis olevaid pilte, et oskaksin nüüd juba palju paremini teha. Osad ongi sel aastal natuke üle tehtud, aga mõned jäid nii, nagu olid. Omamoodi toredad ikka.

Lõpetuseks pildikesi meie kassidest, sest everybody loves cats, right? Nii tore, et nad vahel suudavad sõbrad ka olla. Muideks, nad jagasid ühte tooli esimest korda (ilma kaklemata). Kana tundus sel hetkel huvitavam, kui üksteisele äsamine.


7 kommentaari:

 1. Mis ilusad pildid! Mulle meeldivad ka mustikad ja redis....ja sidrun. Sinine ja kollane on koos mõnusalt kontrastsed. Tegelikult meeldivad mulle veel ploomid ja õunad. Mulle meeldivad vist kõik;)
  Kohe näha, kes on kassidest mees, kes naine: Georgil on kogu aeg silmad saagil. Naiskassi (ta oli ikka naissoost, eks...) pilk käib siia-sinna.

  VastaKustuta
 2. Aitäh :) Kiitust on ikka hea kuulata/lugeda, mis siin salata :)

  Muti ikka naissoost meil jah :)

  VastaKustuta
 3. Aga viimasel pildil vist läheb kassidel käest ära :)
  Mulle meeldivad kõrvitsa värvid. Aga mu lemmikvärvikombinatsioon on viimasel ajal avokaado ja tomat. Oskaks ainult kuidagi oma köögi neis värvides kujundada.

  VastaKustuta
 4. Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.

  VastaKustuta
 5. Tegelikult ei läinud käest ära :) Muti limpsas oma kanast suud ja ma lihtsalt tabasin pildi huvitaval hetkel :)
  Avokaadoroheline ja punane tundub tõesti täitsa huvitav combo!

  VastaKustuta