reede, 15. august 2014

Paabulind

Uus maal sai valmis! Hea, kui mõnda ei pea mitukümmend õhtut nokitsema. See sai mul nt vaid kahe korraga valmis ehk kokku ca 5-6 tundi. Tee valmimiseni nägi välja selline:
Ja lõpptulemus:


Kuldne paabulind. 70 x 60 cm. Akrüül 2014.

Roheline pool meeldib mulle natuke rohkem kui sinine, aga kokkuvõttes olen ikkagi rahul. Selle ma tahan lasta ära raamida ja siis see läheb magamistoa seinale.

Ma pean siiski jälle midagi üles tunnistama. Maali idee võtsin ma ühelt teiselt kunstnikult, Dina Dargolt. See tema maal oli lihtsalt nii äge ja kaunis ning mul tuli kohe silme ette, kuidas midagi sellist võiks rippuda meie magamistoas. Loomulikult ei tulnud minu oma pooltki nii kaunis ja ma kohandasin seda siiski pisut oma käe ja silmade järgi ka. Täpselt samasugust ma ei taotlenud ega tahtnudki. No igatahes, ma loodan, et see ei kvalifitseeru ideevarguse või autoriõiguste rikkumise alla :/.


2 kommentaari:

  1. Nii ilus! Tõsiselt kohe.
    Mind paelub just pigem see sinisem pool, samas ma olen üldse sellise "lainetava mere" fänn alati olnud (noh, see pool meenutab midagi sellist).
    Appi ma tahaks ka maalida nüüd.

    VastaKustuta
  2. Aitäh! :) Tagasisidet on ikka hea saada ja eriti hea meel on mul selle üle, kui suudan ka teisi inspireerida ja maalimiskihku tekitada. Näita ikka julgelt blogis oma töid, Aili!

    VastaKustuta