reede, 12. september 2014

Esimesed koolimuljed

Esimene täispikk koolinädal on seljataga ja ma olen vaimustuses. Kõik ained on nii huvitavad, igaühes saab käed külge panna, midagi joonistada või joonestada või värvida või maalida või meisterdada. Ükski aine ei tundu mulle mõttetu. Mulle väga meeldib, et õppekavas on ka teiste erialade baasaineid, nt skulptuur, arvutigraafika, fotograafia ja video alused. Skulptuuris saabki reaalselt saviga lännida, arvutigraafikas saab Photoshopi paremini selgeks, fotos hakkan oma Pentaxit uuesti tundma õppima. Fotos tuleb meil muuhulgas ka ülesanne pildistada oma joonistusi ja maale. Kõik on hullult kasulik! Sel nädalal on ained rohkem olnud sissejuhatavad ja kõikides ainetes pole veel reaalselt käsi külge panna saanud, aga järgmisest nädalast peaks kõik juba täie hooga minema hakkama. Näiteks esmaspäeva hommikul hakkame tegema autoportreed mosaiigi tehnikas. Ainuke jama on see, et kodus peaks kavandi välja mõtlema, aga inspi pole veel tulnud..

Oh, kõik on nii erinev ülikooli akadeemilisest haridusest. Ei, ma ei taha seda üldse maha teha, aga lihtsalt - nii-nii erinev. Ülikooli magistriõpe meeldis mulle tegelikult väga, sest ained olid spetsiifilisemad ja seepärast ka huvitavamad. Bakas oli neid mõttetuid ained natuke rohkem ja ma tegin poppi päris sageli. Aga siis oli muidugi ka vanusenumber väiksem ja prioriteedid natuke nihkes. Nüüd aga uuesti kooli minnes ja koolis käies on mulle väga selge, miks ma seal olen ja olla tahan.

Kuna mul teemakohast pilti pole panna - ja ma ikka tahaksin, et igal postitusel oleks oma pilt ka - siis paar pilti meie notsudest täidavad selle ruumi hästi ära, ma leian.


 
Mo lemmikud lebotavad :). Pilt tehtud mo saaniga, seepärast natuke kehvake.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar