pühapäev, 21. september 2014

Paabulind voll kaks

Juba mõni aeg tagasi sain kätte oma raamitud paabulinnu, mis ripub nüüd magamistoas. Raamimas käisin Raamimehes, olin sellest häid sõnu kuulnud stuudios teiste harrastuskunstniku käest. Ja tõesti, väga meeldiv teenindus oli. Kohe aidati mul õige raam valida ja tulemus sai minu meelest täiesti super, täpselt õige, toob selle ookrikollase ilusti esile. Maksma läks see 27 eurot, aga raam peaks see-eest täispuidust olema ja riputussüsteem on ka olemas. Sealne meister ütles, et Hiina plastikraamid ei ole veel nii ilusad, et ta neid omale sisse osta tahaks (märk kvaliteedi hindamisest). Lisaks saab sealt soodsalt osta jääkidest tehtud väiksemaid raamikesi ja soovi korral lõigatakse ka parajas suuruses papp kohe sisse. Teed pildi peale ja kohe on raamis. Väga lihtne ja mugav.

Minu arvamus on muidugi suht subjektiivne, sest ma pole kusagil mujal raamimas käinud, et oskaks võrrelda või nii. See aga ei takista mul ütlemast häid sõnu Raamimehe kohta. Tulemus on ikkagi väga ilus, õige raam võib pildile väga palju juurde anda. Mina olen rahul. Õhtul on kohe hea magama jääda :).3 kommentaari:

 1. Väga ilus raam tõesti. Toob maali hästi esile.
  Kuna muidu elasin Tallinnas, siis käisin Kadrioru mingis salongis enda maale raamimas. Ka väga hea teenindus oli, müüja oskas väga hästi soovitada mis parim raam vastavale maalile oli. Minu jaoks on raam väga oluline osa maalist, justkui see viimane lihv, et asi oleks ideaalne.

  VastaKustuta
 2. Justjust! Samas peab jälgima, et raam kogu tähelepanu endale ei võtaks, et oleks ikka pildiga harmoonilises sümbioosis (issand, kui läägelt ma vahel kirjutada võin). Kuigi stuudio kunstnik-juhendaja ütleb ikka, et pilt peab olema nii hea, et ta töötaks ka ilma raamita. Ka see on õige.

  VastaKustuta
 3. Seda kindlasti, et töö peab ikka esikohal olema. Koju enda seinale tahan aga raamitud töid :D

  VastaKustuta