pühapäev, 4. jaanuar 2015

Skulptuur ja muud koolijutud

Novot. Koolijutud jäidki eelmine aasta rääkimata. Aga ma ei jäta jonni, parem hilja kui mitte keegi.

Detsembris said osad ained hinnatud, nüüd jaanuaris on (vist) 6 aine hindamised pluss kunstiajalooeksam, mille kordamispunktide ettevalmistamine läheb mul üpris vaevaliselt paraku. Meenutab ülikooli sessiaegu. Jube oli :). 

Nagu ma vist varem olen maininud, siis skulptuuris sai iga töö eest eraldi hinde jooksvalt ja lõpus siis pandi koondhinne. Peale esimese töö tegime veel koopia Taaveti ninast-suust, siis selline reljeefne tüdrukuprofiil ja viimasena väike makett tänavatõkendist. Tüdruku eest sain ma isegi A, aga kokku tuli ikkagi B. Olen rahul.Veel oli hindamine eriala kompositsioonis, kus kõige suurem aeg kulus paadikuuride kujundamisele ning kasutama pidi ornamentika põhimõtteid. Teiseks oli ühe tootmishoone otsaseina kujundamine. Seal kasutasime ka igast erinevaid võtteid, mida ma siin detailselt kirjeldama ei hakka. Kokku pidi esitama 3 kavandit. Sain jällegi B. Lohutas see, et A-d ei saanud keegi. Pildi kvaliteet on väga-väga halb, sorri :(.


Ja ega rohkem pilte polegi ette näidata. Arvestused/hinded sain veel arvutigraafikas, krokiis ja kunstigeomeetrias, aga neist erilisi pilte näidata pole. Krokii ülespanekust tahtsin tegelikult pilti teha küll, aga hindamise päeval unus ära ja kui järgmine päev läksin maha võtma, siis olid pooled paberid juba seinalt alla kukkunud.

Homsest hakkavad uued hindamised, küllap lõpus teen taas kokkuvõtte siia, aga ma ennustan juba ette, et tulevad ka esimesed kehvemad hinded.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar