esmaspäev, 23. märts 2015

Traadist portree

Koolis vormiõpetuse tunnis oli esimeseks ülesandeks teha traadist portree, ruumiline muidugi. Aga mitte suvaline portree, vaid pidi olema äratuntav ehk mõni kuulus inimene. Kas teie tunnete ära?

Vajus veits kreeni, aga pole hullu. Korralike sõlmede tegemine oli vast üks raskemaid osasid. Kuigi tööriistad olid abiks, siis pärast paaritunnist väänamist olid sõrmed sellegipoolest hellad. Oluline kriteerium oli ka see, et pea oleks igast küljest vaadeldav. No minul on põhirõhk ikkagi eestvaatel, profiilid on nõrgemad ja taga pole phmt üldse mitte midagi. A kuna ma varem pole kunagi midagi sellist teinud, siis esimese tulemusega võib päris rahule jääda, minu arvates. Hinde sain ka kena. Uus ülesanne oleks ka traadiga olnud, aga kuna me ohkisime selle peale, siis pidime ise midagi muud välja mõtlema. Nüüd siis tuleb pusida paberist ja teibist tehtud täisfiguuri kallal. Näis, mis sellest välja tuleb...

EDIT: Pärast postituse lingi jagamist Facebookis kirjutas üks tuttav, et tal Volk sõbralistis ja saatis talle ka lingi edasi, et ega ma ei pahanda. No kus ma's saan pahandada, päris lahe ju :). Volgi kommentaar oli selline, et on paremini äratuntav kui Lotman TÜ raamatukogu ees. Noh, omamoodi kompliment seegi ju :).

2 kommentaari:

  1. Habeme ja mütsi järgi võis arvata, et see on vana Volk?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Volk ikka :). Õnneks ei ole keegi veel teisiti arvanud :).

      Kustuta