neljapäev, 4. mai 2017

Natuke kunsti köögiseinale

- Halloo?
- Kas see oled sina?
- Jaa, mina!

Täiesti okei on ju aastas üks-kaks postitust teha, blogi õitseb mühinal. Tegelikult on tõde see, et ma tõesti ei olegi üldse midagi kunstilist teinud. Vahel väga harva olen miskit kritseldanud, põhiliselt raamatusse "642 Things to Draw", aga kuna ma olen kehv peast joonistaja, siis on needki enamjaolt maha joonistatud ja no mis neist ikka väga näidata, eksole. Harrastuskunstnike stuudios ma pole ka käinud, kuigi vabalt oleks aega ja tahtmist on ka olnud. Ma ei oska vastata, miks. Lootust aga ei maksa veel maha matta, ehk hakkab sügisest blogi uuesti elama. Nimelt lähen siis kooli tagasi. Hirm on päris suur, sest käsi on ikka metsikult roostes.

Tänane postitus aga ei ole niisama tilulilujutt, ma tõesti lõpuks ka nikerdasin midagi. Üks õhtu olid mu Mikud kusagil kahekesi seiklemas ja mul tuli isu viia ellu üks ammune idee - teha kööki seinale üks.. hmm.. seda võiks ilmselt assamblaažiks nimetada (ehk siis kolmemõõtmeline kollaaž). Idee jäi kunagi ammu Pinterestist silma ja on tegelikult väga lihtne: ajada kokku hunnik kunstlilli, need lõuendile/alusele liimida ning spreivärvidega üle lasta. 


Lõuendiks kasutasin ära ühe vana ja koleda maali, mida ma nagunii kusagile ei riputa. Kunstlilli küsisin taaskasutuse grupist, liimimisel tuleks kindlasti liimipüstolit kasutada ja spreivärvid ostsin kunstipoest, Molotowi omad peaks olema päris hea kvaliteediga. Lõikasin kõik õied varte otsast maha, lehti jätsin ka alles ja liimimine alga! Õite lõikamiseks ja liimimiseks kulus mul lõpuks vist ca 5-6 tundi, oi kus mu kondikesed ikka valutasid, kui ma end põrandalt üles ajasin. Vana inime, mis teha.Vaatasin, et see on ju sellise kirjuna ka päris lahe, aga tahtsin ikkagi üle värvida, nii nagu mu algne ettekujutus oli. Kuna spreivärvid haisevad päris hullusti ja lendleb kergelt, siis värvida tuleks kindlasti hea ventilatsiooniga kohas. Mina tegin seda rõdul. Panin vakstu maha, et rõduvaipa ära ei rikuks.


Teine päev panin veel teise kihi ka peale ja tegin mõningaid parandusi siit-sealt. Kohati, eriti rooside puhul kumab algne värv pist läbi ja see mulle meeldib, annab väikse nüansi veel juurde.

Riputamiseks liimisin jällegi liimipüstoliga takunööri raami külge. Takunööri just seepärast, et see on vastupidav ja kare, ei hakka naela või konksu otsas väga kergesti sõitma, nagu nt tamiil teeks.


Ja nii ta valmis ja seina saigi!Algul vaatasin, et jäi natuke väikeseks, aga tegelikult kuna seal toimub nii palju, siis see täidab mu köögiseina väga hästi ära. Minu meelest tuli päris lahe välja :).


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar